KRS 0000084062 Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2016

1 % podatku dla rodziny Tomka Mackiewicza

Dodane przez Administrator w 31.01.2018
Aktualności >>

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki uruchamia możliwość przekazania 1 % podatku dochodowego za 2017 r. z przeznaczeniem na pomoc najbliższym tragicznie zaginionego himalaisty Tomasza Mackiewicza. Zebrane środki przekazane zostaną przekazane jego rodzinie oraz dzieciom (Maks, Tonia, Zojka).

Aby to zrobić należy w swoim rozliczeniu podatkowym za 2017 rok wpisac w odpowiedniej rubryce nazwę Fundacji oraz nr KRS Fundacji :  84062. W rubryce „cel szczegółowy” należy napisać  „Pomoc rodzinie Tomasza Mackiewicza”.

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im Jerzego Kukuczki powstała aby nieść pomoc poszkodowanym w górach ale również aby wspierać osoby bliskie tych, którzy w górach zostali na zawsze. W imieniu rodziny Tomka – dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc.

Dodatkowych informacji udzielamy pod mailem : biuro@fundacjakukuczki.pl

Tomek Mackiewicz z dziećmi

Ostatnie zmiany: 31.01.2018 o 08:35

Fundusz im. Andrzeja Zawady Komu pomagamy Fundacja Himalaizmu Polskiego im. Andrzeja Zawady