KRS 0000084062 Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2016
1% dla KW Warszawa

Dzięki uprzejmości Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki możemy zbierać 1% na Klub Wysokogórski Warszawa.

czytaj dalej
Przekaż 1 % swojego podatku Naszym Skałom

To już ostatnie dni rozliczeń z urzędami skarbowymi zeszłorocznych dochodów. Wielu z nas wypełniając zeznanie podatkowe przekazuje 1% podatku na jakiś szczytny cel.

czytaj dalej
1 memoriał Janusza Nabrdalika

22 kwietnia bieżącego roku w Sport Poziom 450 w Sosnowcu odbędzie się pierwsza edycja memoriału mającego na celu upamiętnienie osoby Janusza Nabrdalika, jednego z najlepszych wspinaczy skałkowych w Polsce, taternika, uczestnika pierwszej śląskiej wyprawy na Lhotse, a także założyciela firmy Lhotse produkującej wysokiej jakości uprzęże wspinaczkowe.

czytaj dalej
Alaska, Ruth Glacier – propozycja dołączenia do składu wyprawy

Zapraszamy młodych wspinaczy posiadających odpowiednie doświadczenie tatrzańskie i alpejskie do składania aplikacji na udział w wyprawie na Alaskę w rejon Ruth Glacier.
Preferowane są absolwenci GM PZA ale oferta skierowana jest do wszystkich wspinaczy w wieku do 33 lat, spełniających kryteria sportowe. Liderem zespołu jest Marcin Wernik.

czytaj dalej
XXIV Przegląd Filmów Alpinistycznych im. Wandy Rutkiewicz od 12 maja w Warszawie.

„Wanda, Jurek i góry” – to hasło XXIV Przeglądu Filmów Alpinistycznych im. Wandy Rutkiewicz, który odbędzie się w dniach 12-14 maja b.r. w siedzibie Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 /Centrum Olimpijskie/.

czytaj dalej
4 lata temu na stoku Broad Peak zginęli Maciej Berbeka i Tomek Kowalski. Pamiętamy

5 marca 2013 r. Maciej Berbeka, Adam Bielecki, Tomasz Kowalski, Artur Małek dokonali pierwszego zimowego wejścia na szczyt Broad Peak 8 047 m.

czytaj dalej
10. Katowicki Przegląd Filmów Górskich już od 3 marca w Kinoteatrze Rialto

W programie imprezy m. in. prelekcje filmów górskich oraz spotkania z polskimi himalaistami (Janusz Gołąb, Krzysztof Wielicki oraz Adam Bielecki).

czytaj dalej
VII Festiwal Górski - WONDÓŁ CHALLENGE

Zapraszamy do Szczyrku 4-5 marca 2017. Partnerem imprezy jest Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki.
wśrod gości m.in.: Tamara Lunger, Marcin Jachimowicz, Rafał Sonik, Bogusław Kowalski, Janusz Majer, Ryszard Pawłowski

czytaj dalej
Warszawski Przegląd Filmów Górskich – spotkania na żywo i świetne filmy od 9 grudnia w kinie Luna

Warszawski Przegląd Filmów Górskich – spotkania na żywo i świetne filmy od 9 grudnia w kinie Luna. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Kukuczki. 

czytaj dalej
Dzień Górski na Uniwersytecie Warszawskim z Fundacją Kukuczki!

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki zaprasza na Dzień Górski na Uniwersytecie Warszawskim. Spotkanie pt. „PRZESUNĄĆ HORYZONT” odbędzie się 16 listopada 2016 r.w auli UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (dawny BUW).

czytaj dalej
Fundusz im. Andrzeja Zawady Komu pomagamy Fundacja Himalaizmu Polskiego im. Andrzeja Zawady
Polski Związek Alpinizmu Klub Wysokogórki Warszawa
wspinanie.pl brytan